חניה פרטית ללקוחתינו בתיאום מראש

פרקט למינציה

פרקט למינציה הוא אופציה פופולרית מאוד כיום בישראל, זוהי בחירה מצוינת מכיוון שהיא מציעה מוצר עמיד, לא יקר, וקל לתחזוקה. פרקט למינציה מיוצר מ-HDF בשילוב עם תערובת של שבבי אלימוניום מה שמעניק לה רמת דחיסות מאוד גבוהה וחזקה. ישנם סוגים רבים ושונים של פרקטי למינציה, המציעים רמות שונות של עמידות, יופי ורמת מחיר.

Mask Group 134
ניתן להתקין פרקט למינציה בסלון, בחדרי ילדים ובמקומות בהם ישנו מעבר גדול של אנשים כמו משרדים לדוגמא. רוב פרקטי למינציה מורכבים משכבה דקה של ויניל המודבקת על שכבה דקה של דיקט. היתרונות של פרקט למינציה הם שהוא זול יותר משאר סוגי הפרקטים, קל להתקנה וניתן להתקין אותו כמעט על פני כל סוג של פרקטים קיים. על מנת לנקות אותו יש לטאטא את הרצפות מדי פעם או לשאוב את הלכלוך או האבק.
פרקט למינציה הוא פתרון משתלם לבעלי בתים שרוצים לעדכן את הרצפות מבלי לשבור את הכיס. פרקט למינציה הוא סוג של פרקט עץ מהונדס שעשוי להיראות כמו עץ אמיתי. יש לו עמידות ואיכות זהה לעץ הפרקט ובדרך כלל עולה שבריר מהמחיר.
Mask Group 135
Mask Group 86
מהו היתרון של דרגת שחיקה AC6 על פני דרגת שחיקה AC4?
פרקט בדרגת שחיקה AC6 מתאים לא רק לדירות ובתים פרטיים אלא גם לקניונים, חנויות ומשרדים. ב- AC6 ישנה טכנולוגיה ייחודית וחדשנית שנקראת - hydro protect המקנה עמידות גבוהה בפני לחות ומים למוצר. בעל תקן האירופאי E1
3 תכונות נוספות שיש לפרקט AC6 ומקנות לו יתרון גדול על המתחרים
הפרקט מכוסה כולו גם בחומר אשר נקרא פרפין אשר דוחה מים ומגן מפני רטיבות. למערכת ישנה נעילת קליקים הרמטית ואטומה לחלוטין שמונעת כניסה של נוזל מכל סוג. תהליך הייצור המוקפד של חברת finsa במצע hdf בעל התנפחות נמוכה (קיצור של צפיפות גבוהה של סיבי לוח עץ) יציב מאוד בממדים. למוצר יש אחריות של 20 שנה לאזורים ביתיים ו-10 שנות אחריות לאזורים תעשייתיים (אחריות על שחיקת המוצר). ל-AC6 יש תו תקן של מכון התקנים הישראלי שמספרו 1481 כמו כן בעל תו תקן 921 כנגד אש. שיטת החיבור של המוצר היא בנעילת קליק היקפית ב-45 מעלות אשר רשומה תחת רשיון חיבור unilin (יצרנית טכנולוגית של שיטת נעילת חיבור הפרקט החזקה בעולם).
Mask Group 87

עבודות נבחרות

גלריית מוצרים
דילוג לתוכן